pocitadlo
Ak sa Vám stránky nezobrazujú správne, stiahnite si aktuálny prehliadač napr. Chrome.
pozadieaspin
Dohľad profesionálov Tréning detí Doplnkové športy Mikuláš Soos
Floorball... Floorball... Floorball... Doplnkové športy

Prijímame nové talenty nepretržite

Každý sa môže stať dobrým stolným tenistom. Stačí na sebe pracovať a môže dosiahnuť super výsledky. Je to špor, v ktorom napríklad futbalový antitalent môže byť majstrom Slovenska v stolnom tenise. Stolný tenis je najrýchlejšia loptová hra na svete. Hrá každý za seba. Je to individuálny šport. Dá sa hrať po celý rok oproti iným športom a stále v teple.


Rozdelenie detí do skupín

Deti sú rozdelené podľa výkonnosti. Často sa stáva, že mladé talentované dieťa, ktoré začína so stolným tenisom, doženie svojich rovesníkov, ktorí začali pred troma rokmi, za 1 rok tréningu. Tréning stolného tenisu obsahuje okrem iného: technickú prípravu, kondičnú prípravu, teoretickú prípravu, psychologickú prípravu, taktickú prípravu, súťaže, turnaje a doplnkové športy v našej hale - floorball, futbal...
Deti sú rozdelené vo viacerých skupinách a to: 1. deti od 6 do 9 rokov, 2. od 10 do 15 rokov a od 15 do 18 rokov. Samozrejme, že sa berie ohľad na výkonnosť, takže sú aj výnimky a preto napríklad 12 ročný talent trénuje s 15-18 ročnými alebo s mužmi a 4 ročný trénuje s 6-9 ročnými.